Rambousek Jan (Praha 1895 - 1976 Praha)
Stavba Libeňského mostu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Rambousek 27, vlevo dole popsáno tužkou Stavba mostu u Libně (dřevoryt aut. tisk), dřevoryt/papír, 30 x 38,5 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |